REPREZENTANT VANZARI

Responsabilitati:

  • Analizeaza si prospecteaza permanent piata pentru identificarea noilor clienti;
  • Identifica nevoile clientilor si propune cele mai potrivite solutii;
  • Raspunde de realizarea obiectivului de vanzari stabilit;
  • Raspunde de buna desfasurare a activitatilor post-vanzare;
  • Asigura dezvoltarea portofoliului de clienti;
  • Asigura companiei crearea unei bune imagini si mentine un nivel ridicat al satisfactiei clientilor.

Cerinte:

  • Studii medii finalizate;
  • Studii superioare finalizate constituie avantaj;
  • Experienta in domeniul vanzarilor minim 2 ani, de preferabil in vanzarea serviciilor B2B;
  • Cunostinte operare PC: Pachetul Microsoft Office;
  • Carnet de conducere categoria B;
  • Abilitati de negociere;
  • Gandire practica;
  • Spirit de echipa;
  • Flexibilitate, perseverenta si relationare cu clientii;
  • Capacitate de analiza si sinteza.

Oferta (bonusuri, beneficii):

  • Telefon si masina de serviciu;
  • Bonusuri in functie de performanta;
  • Sansa unei cariere intr-o companie performanta.
Departament:
Vanzari
Project Location(s):
Ploiesti, Prahova
Job Type:
Reprezentant Vanzari
Education:
Studii medii
Compensation:
nespecificat

Cauti servicii de arhivare fizica si electronica?